שורת המקהלה
.

 

אנו מזמינים אותך להשתתף באירוע הפתיחה של חגיגות העשור של קרן אתנה ותכנית "מחשב נייד לכל מורה".

מופע הצדעה למורות ולמורי החינוך המיוחד ולתלמידיהם עם צרכים מיוחדים.

לעמותת אתנה אישור מס הכנסה לעניין תרומות על פי סעיף 46 א' לפקודת מס הכנסה.

*כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים והחסויות קודש לפעילות העמותה עבור הענקת אייפדים והכשרה למורות לחינוך מיוחד לקידום תלמידיהן עם צרכים מיוחדים*

מחזמר שורת המקהלה, תיאטרון הקאמרי, תל אביב

יום רביעי, 23.5.18

קבלת פנים 19:15

תחילת המחזמר 20:00.

המחזמר שהצליח בברודווי 15 שנה ושבר שיא עולמי במספר ההצגות (6137)

יוצג בעברית על במת הקאמרי עם השירים האהובים והכוראוגרפיה המדהימה.

מילים: אדוארד קליבן לחנים: מרווין האמליש

בימוי: צדי צרפתי תרגום: אלי ביז'אווי

ניהול מוסיקלי: אמיר לקנר כוריאוגרפיה: עוז מורג

תפאורה: ניב מנור תלבושות: יובל כספין תאורה: קרן גרנק

בכיכובם של מיה דגן, דנה פרידר, יחזקאל לזרוב ו-30 שחקנים זמרים ונגנים

כרטיסי תרומה במחירים:

1000 ש"ח

כרטיס VIP

600 ש"ח

כרטיס זהב

300 ש"ח

כרטיס כסף

לרכישת כרטיסים טלפונית ומידע על חסויות לאירוע -  03-6775004/3

לא יכולים להגיע, אבל רוצים לתרום:

לחצו כאן!

daphna.t@athenafund.org

"האייפד מעניק לילדים עם צרכים מיוחדים את ההזדמנות לתת ביטוי לפוטנציאל ולאינטיליגנציה האמתיים שלהם בדרכים שהתקשו להביע לפני כן.
הענקת האייפד למורות ולמורים לחינוך מיוחד מאפשרת למכשיר לשמש כקרש קפיצה לעתידם של התלמידים ".

אודות קרן אתנה

קרן אתנה (עמותה ללא מטרות רווח) הוקמה בשנת 2006 במטרה להעצים את המורים בישראל ולהעניק להם כלים להעצמה אישית, תוך קידום מעמדם. מקור השם "אתנה" הוא על שמה של אלת החוכמה במיתולוגיה היוונית. הקרן הוקמה ע"י מספר אנשי עסקים בהובלת אורי בן - ארי (מנכ"ל יו.בי.אי ונצ'רס ולשעבר סגן נשיא בכיר בנס טכנולוגיות).


תוכנית הליבה של הקרן היא תוכנית "מחשב נייד לכל מורה בישראל". התוכנית הוקמה תחת חסות משרד ראש הממשלה ובשותפות הדוקה עם הסתדרות המורים, משרד החינוך ובנק מסד.
בין השותפים לתכנית מצויים תורמים מהמגזר השלישי והמגזר העסקי.


קרן אתנה שמה לה למטרה, כי עד שנת 2020, כל מורה במדינת ישראל יצויד במחשב נייד, בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות לכל מורה, אשר יקנו לו כלים להעצמתו כמורה מתקדם, מתוקשב ובעל כלים מקצועיים להתמודד עם מהפכת המידע ועם השינויים בתפקידו של המורה מ"מקור ידע" ל"מנטור" (מנחה).


תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" כוללת מעל ל - 18,000 מורים וגננות ב - 127 ערים ורשויות אזוריות הנהנים ממחשב נייד בתוספת תכנית השתלמות מקיפה המעצימה את המורים ומקדמת את התלמידים.

אורי בן ארי, מייסד קרן אתנה

מופע הצדעה זה מוקדש למורי ומורות החינוך המיוחד שנרתמו למאמץ לשנות את גורלם של כ-190,000 תלמידות ותלמידים עם צרכים מיוחדים, ולאפשר להם לשפר את המיומנות הדיגיטלית שלהם ואת התקשורת עם בני משפחותיהם. תכנית "אייפד לכל מורה לחינוך מיוחד" של קרן אתנה, המבוססת על תרומות, מאפשרת להעניק אייפדים למורי, מורות וגננות החינוך המיוחד בישראל.

 

השימוש באייפד פותח צוהר אל עולמם הפנימי של תלמידות ותלמידים עם צרכים מיוחדים, ומסייע להם לשפר הן את הלמידה והן את איכות חייהם. בנוסף, האייפד משפר את התקשורת הבין-אישית עם המורים, המשפחה והסביבה ומאפשר לתלמידות ולתלמידים להתמודד בצורה טובה יותר עם קשייהם.

 

אני מודה לכם מראש על נכונותכם לסייע למאמץ כדי שנוכל להעצים את המורות והמורים לחינוך מיוחד ועל מנת שנוכל לתת לילדים המיוחדים הזדמנות ללמידה, תקשורת ותעסוקה עתידית.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.